بازی جدولانه (جدول شرح در متن)

برنامه جدول شرح در متن با ۱۰۰۰ جدول متنوع.

هم سرگرم شوید و هم اطلاعات خود را افزایش دهید و هم هوش و حافظه خود را تقویت کنید.
کار کردن با این برنامه بسیار ساده است. برای حل کردن جدول‌ها کافیست خانه‌ها را با هم جابجا کنید و نیازی به تایپ کردن ندارید.

نقدوبررسی بازار از بازی جدولانه

بازی جدولانه برنامه‌ای سرگرم‌کننده و آموزنده است که اوقات فراغتتان را به لحظه‌های شیرینی تبدیل می‌کند. اگر از طرفداران حل جدول کلمات هستید، حتماً روزنامه‌های قدیمی را با جدول پُرچالشی که در آن‌ها می‌درخشید، به یاد دارید. با این برنامه نیز می‌توانید جداول آموزنده را یکی پس از دیگری تکمیل کنید و سطح دانش عمومی خود را تا بالاترین مراحل برنامه آزمایش کنید. با معرفی این بازی همراهمان باشید.

نوشته های مشابه

ویژگی‌های بازی

  • رابط کاربری ساده و کاربرپسند
  • ۱۰۰۰ جدول متنوع از آسان به سخت
  • امکان تماشای ویدیو و دریافت امتیاز رایگان
  • امکان پرداخت درون‌برنامه‌ای برای دریافت امتیاز
  • تقویت حافظه و افزایش دایره لغات
  • یک چالش زیبا و جذاب، همیشه و همه‌جا همراه شما

قابلیت‌های سرگرم‌کننده جدول و سرگرمی بزرگسالان

پس از نصب جدول می‌توانید بی‌معطلی وارد فضای بازی شوید. با این برنامه جالب می‌توانید صدها پازل کلمات را حل کنید، امتیاز بگیرید و به سراغ مراحل پُرچالش بعدی بروید. اگر علاقه‌مند به حل جداول و بازی‌های جورچینی هستید، این شما و این هم ۵ ویژگی جذاب این بازی که منتظرشان بودید:

با دانلود جدول، دایره لغاتت را به سرعت افزایش بده

قطعا حل پازل کلمات می‌تواند دایره لغات را افزایش دهد. همین که برای پیدا کردن جواب صحیح فکر می‌کنید و حروف مختلف را جابه‌جا می‌کنید، ذهنتان حسابی تقویت می‌شود و مراحل بعدی بازی را نیز با سرعت بیشتری می‌گذرانید. با این برنامه می‌توانید هوش کلامی خود را هم تقویت کنید. به این صورت که دیگر در گفتگوها، حرف کم نمی‌آورید و به سرعت می‌توانید کلمات مورد نظرتان را به زبان آورید. پس این برنامه هم بازی است و هم آموزش. جالب است، نه؟

برای همیشه با بی‌حوصلگی خداحافظی کن

غیرممکن است که به حل جورچین و جداول علاقه داشته باشید و بی‌حوصلگی را تجربه کنید! چالش حل جداول آن‌قدر شما را سرگرم می‌کند که حتی متوجه گذر زمان هم نمی‌شوید. زمانی که در صف انتظاری ایستاده‌اید یا با وسیله نقلیه عمومی در حال بازگشت به خانه هستید، به آسانی می‌توانید گوشی‌تان را از کیفتان بیرون آورید و مراحل این بازی جالب را یکی پس از دیگری سپری کنید.

با تماشای ویدیوها، امتیاز رایگان دریافت کن

بازی جدول جدولانه قانون جالبی دارد. اگر خانه‌ها را به شیوه صحیح جا‌به‌جا کنید، یک امتیاز مثبت می‌گیرید. اگر خانه‌ها را اشتباه جا‌به‌جا کنید نیز پنج امتیاز منفی می‌گیرید. به محض اینکه بازی را شروع می‌کنید، ۲۰۰ امتیاز به صورت پیشفرض دارید.

اگر بتوانید کلمات را به درستی تشخیص دهید و خانه‌ها را جابه‌جا کنید، امتیاز مثبت دریافت می‌کنید. در غیر این صورت ممکن است با امتیاز منفی روبه‌رو شوید. اگر امتیازهایتان به صفر رسید نیز اصلاً لازم نیست نگران باشید. به آسانی می‌توانید یک ویدیوی رایگان تماشا کنید و امتیازهای رایگان بگیرید.

از ۱۰۰۰ مرحله متنوع بازی لذت ببر

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این برنامه، مراحل فراوان آن است. این برنامه آن‌قدر متنوع است که هیچ‌گاه برایتان تکراری و خسته‌کننده نمی‌شود. هر مرحله را که با موفقیت به پایان برسانید، مراحل جدیدتر و پُرچالش‌تری پیشِ رویتان قرار می‌گیرند. جذابیت این بازی هم دقیقاً به همین است. کافی است فقط یک‌بار آن را امتحان کنید تا پایِ ثابت اوقات فراغتتان شود.

دوستانت را به چالش کلمات دعوت کن

یکی از جالب‌ترین کارها برای سپری کردن اوقات فراغت این است که بازی دسته‌جمعی همراه با دوستانتان تجربه کنید. البته این برنامه قابلیت بازی آنلاین دو یا چند نفره را ندارد، اما این موضوع مانع از این نمی‌شود که با دوستانتان برای حل سریع‌تر جدول‌ها مسابقه دهید. پس این بار که خواستید دورهمی دوستانه‌ای را تجربه کنید، چه خوب است که میان دوستانتان رقابت جالب حل جدول به راه بیندازید و لحظه‌های خوشی را سپری کنید.

آموزش آسان کار با برنامه

اگر ویژگی‌های این برنامه را خوانده باشید، طبیعی است که دوست داشته باشید همین حالا آن را نصب و امتحان کنید. خوشبختانه در این قسمت هم می‌توانید روی کمک ما حساب کنید و طرز کار برنامه را به سادگی هر چه تمام‌تر بیاموزید. پس معطل چه هستید؟ تشریف بیاورید کمی پایین‌تر و نحوه کار با این بازی جالب را یاد بگیرید

رابط کاربری ساده، رمز موفقیت جدولانه

کار با این برنامه آن‌قدر آسان است که از سادگی و راحتی آن لذت می‌برید. به محض ورود به برنامه فقط یک لمس کوچک تا شروع بازی فاصله دارید. پس دکمه «شروع/آغاز» را بزنید تا یک‌راست وارد بازی شوید.

حروف را جابه‌جا کن و امتیاز بگیر

این جدول با آن جداولی که لازم است یکی‌یکی حروف را در خانه‌های خالی ان بنویسید، فرق دارد. جدولانه از همان ابتدا، تمامی حروف مربوط به پاسخ سؤال‌ها را در دل خود جای داده است. کافی است حروف مربوط به پاسخ صحیح هر سؤال را با حروف دیگری که در جدول قرار گرفته‌اند، جابه‌جا کنید و در مکان درست قرار دهید تا کلمه مورد نظرتان ساخته شود. اگر می‌خواهید خانه‌ها را جابه‌جا کنید نیز کافی است ابتدا خانه اول را لمس کنید و بعد خانه دوم را. به همین سادگی!

جواب خانه‌های جدول را به آسانی پیدا کن

گاهی ممکن است به واژه مشکلی برخورد کنید که حدس زدن آن برایتان کار ساده‌ای نباشد. اگر در چنین موقعیتی قرار گرفتید، می‌توانید به جای جابه‌جا کردن بی‌هدف خانه‌ها و گرفتن امتیاز منفی، دست خود را روی یکی از واژه‌ها نگه دارید تا با کم شدن کمی از امتیازتان، پاسخ درست به شما نمایش داده شود.

از قابلیت پرداخت یا تماشای ویدیو استفاده کن

همان‌طور که بالاتر هم گفتیم، هنگام ورود به بازی امتیازهای محدودی دارید. اگر در حین بازی امتیاز کم آوردید، هیچ نگران نباشید. کافی است روی علامت «+» در بالای صفحه بازی ضربه بزنید، ویدیویی را تماشا کنید و امتیاز رایگان بگیرید. اگر وقتی برای تماشای ویدیو ندارید نیز می‌توانید به صفحه اصلی بازی بازگردید، دکمه «افزودن امتیاز» را بزنید و با پرداخت مبلغ ناچیزی، امتیاز کسب کنید.

تبلیغ ویدیویی را فعال یا غیرفعال کن

جالب است بدانید که اگر دوست ندارید از راه تماشای تبلیغ امتیاز رایگان بگیرید، می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای این قابلیت را غیرفعال کنید. کافی است در صفحه اصلی بازی یک‌بار دکمه «تبلیغ ویدئویی» را بزنید تا از حالت فعال به غیرفعال یا برعکس، تغییر حالت دهد.

دانلود بازی جدول (جدیدترین نسخه) از بازار

جدول و سرگرمی بزرگسالان یکی از بازی‌های جذابی است که اوقات خوشی را برای همه افراد با هر سن و سالی به وجود می‌آورد. اگر از علاقه‌مندان به تکمیل جدول کلمات هستید و دلتان می‌خواهد همیشه و همه‌جا، خودتان را با چالش‌های شیرین تکمیل جداول سرگرم کنید، می‌توانید روی این برنامه جالب نیز حساب کنید.

برای نصب پازل کافی است کمی بروید بالاتر، دکمه دانلود را بزنید و کار نصب برنامه را سه‌سوته انجام دهید. اگر می‌خواهید آخرین به‌روزرسانی برنامه را نصب کنید نیز تشریف بیاورید به بازار و جدیدترین نسخه برنامه را با تضمین کیفیت از همین‌جا دریافت کنید.

برای دانلود از کافه بازار اینجا کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا